Ing. Dušan Lapčík

Ing. Dušan Lapčík

Productivity specialist

Specializace: obchodní strategie firmy, práce s obchodními zástupci, vedení obchodních týmů, poradenství v oborech obchod a management, obchodní dovednosti, manažerské dovednosti a komunikační dovednosti

Senior konzultant společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o. s téměř 20ti letými manažerskými zkušenostmi zejména z firem zaměřených na IT a IS. Zkušený manažer a obchodník, který díky svým znalostem a zkušenostem vyniká nadhledem, ale i pohodou, kterou vnáší do práce na projektech. V minulosti zastával funkce obchodního ředitele, člena představenstev či dozorčí rady v několika firmách.

Zdobí jej silně pozitivní myšlení se schopností nadchnout pro věc, řídící schopnosti získané dlouholetou praxí, odborným vzděláváním a působením v různých typech týmů a na různých pozicích. Má výborné komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, reprezentativní a příjemné vystupování.

Jeho manažerské znalosti ve vedení týmu jsou pro klienty neocenitelné. Dušan je nadšený sportovec, ví co je to vytrvalost, jak důležitý je trénink a správné vedení. Jeho dlouholeté zkušenosti s vedením

Dáme vaší firmě pevný řád

Již mnoho let pomáháme malým a středním firmám, jak v období překonání firemní krize, tak v nastartování růstu. Pojďme spolupracovat na Vaší firmě!

Restart firmy

Potřebuje Váš business znovu nastartovat? Vypracujeme Vám podrobný plán a pomůžeme s jeho zabudováním do firmy a jejího denního chodu.

Upgrade firmy

Víte, že je na tom Vaše firma dobře, ale zároveň tušíte, že má stále ještě nevyužitý potenciál? Ukážeme Vám reálný obraz Vaší společnosti a najdeme příležitosti k růstu.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chci si sjednat schůzku