Psychodiagnostika zaměstnanců

PSYCHODIAGNOSTIKA

Nemáte jasno v tom, který z Vašich zaměstnanců je výkonný, schopný, který má velký potenciál?

Díky on-line psychodiagnostickým dotazníkům a testům snadno poznáte ty pravé zaměstnance, s nimiž byste měli počítat i do budoucna. Součástí sllužby je také osobní pohovor s jednotlivými pracovníky a zpětná vazba jak pro Vás, tak pro Vaše pracovníky formou individuálního hodnocení.

Díky psychodiagnostice se také zprecizní Vaše výběrové řízení na konkrétní pracovní pozici. Na první pohled vidíte, jestli uchazeč vyniká v oblastech, které jsou pro vás klíčové. Psychodiagnostika je ideální jak pro výběr kandidátů v počátečních fázích náboru, tak pro rozvoj stávajících zaměstnanců.

Jak u stávajícího zaměstnance, tak u nově vybíraného pracovníka díky dotazníku kompetencí poznáte profesní dovednosti i vlastnosti zaměstnance/kandidáta a zjistíte, zda odpovídá vašim požadavkům. Díky dotazníku motivací porozumíte individuálním hodnotám, motivacím a zájmům zaměstnance či uchazeče o práci. Snadno poznáte ty, co zapadnou do Vašeho týmu a dlouho vydrží.

Testy schopností pak prověří logické myšlení (prověříte si deduktivně-logické myšlení člověka), analytické myšlení numerické (zjistíte, zda pracovník/uchazeč dokáže odvodit logické závěry z komplexních numerických informací), analytické myšlení verbální (zjistíte, jak testovaný umí odvodit logické závěry z komplexních verbálních informací), určování priorit (test klade důraz na stanovení priorit a okamžité reakce), schopnost učení (měří kapacitu krátkodobé paměti, která vyžaduje vysokou pozornost a rychlost vnímání), schopnost koncentrace (měří schopnost soustředění a zaměření na detail), test anglického jazyka (NOVINKA - zjistíte znalost angličtiny ve 3 nejdůležitějších oblastech – gramatická plynulost, slovní zásoba, pravopis).

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chci si sjednat schůzku