Roadshow Jiří Jemelka

Arnošt Čáp

Arnošt Čáp

Productivity specialist

Zkušený manažer s více jak 15ti letou manažerskou praxí a dalšími 10 lety praxe na pozici obchodníka či pracovníka provozu. V minulosti působil také jako obchodní ředitel a člen dozorčí rady přední české společnosti působící v automobilovém průmyslu. Jeho dlouholetá praxe a orientace v automobilovém průmyslu spolu se zkušenostmi s restrukturalizací a krizovým řízením z něj činí klíčového člověka J.I.P. pro firmy s.r.o, díky čemuž se velmi brzy stal ředitelem pobočky v Praze.

Arnošt se specializuje především na interní analýzu firem s cílem zvýšení produktivity a tržeb, řízení obchodních týmů, mystery shoping, prodejní a prezentační dovednosti, manažerské poradesntví, vedení lidí, motivací a koučink obchodník zástupců.

Jeho pragmatické myšlení, silné organizační schopnosti, odolnost vůči stresu spolu se smyslem pro pořádek, důsledností a zdravým selským rozumem mu umožňují pracovat na řadě projektů včetně interim managementu a externím řízením obchodních týmů v několika firmách.

Má silné technické „cítění“, zároveň však dokáže velmi citlivě vnímat rovnováhu mezi orientací na lidi a na výsledky. Díky tomu vede firmy a týmy klientů k maximální produktivitě. Mezi jeho koníčky patří sport, kynologie, cestování, automobilismus a filmy.

Joomla SEF URLs by Artio
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chci si sjednat schůzku