David Kratochvíl

David Kratochvíl

Productivity specialist

Specializace:konzultace, koučink a poradenství v oblasti obchodu a marketingu, interní analýza firmy s cílem zvýšení produktivity, efektivity a zisku, projektový management, vedení obchodních týmů, prodejní a prezentační dovednosti, interim management.

David je zkušený manažer s 18 letou manažerskou praxí. Má za sebou řadu úspěchů i jako obchodník. V nedávné minulosti působil jako CEO nebo ředitel obchodu a marketingu v několika velmi úspěšných společnostech. V rámci jednotlivých pozic byl David zodpovědný za řízení a rozvoj významných aktivit v oblasti prodeje a marketingu zboží nebo služeb.

Dále má bohaté zkušenosti s rozvojem, vedením a obsazováním obchodních týmů, vytvářením marketingové strategie, implementací CRM nebo channel marketingem. V oblasti marketingu se úspěšně věnoval velkým projektům jako je re-branding, produktový management či e-commerce. Své pestré zkušenosti z více oborů je David schopen spojit s potřebami aktuálního prostředí a využít tak maximálně daného potenciálu k užitku klienta.

Má velmi dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti. Hovoří plynně anglicky a domluví se obstojně německy a rusky. Mezi jeho další vlastnosti patří schopnost týmové spolupráce, otevřenost, pozitivní myšlení, zodpovědnost a cit pro lidi. V současné době se David věnuje dalšímu sebevzdělání v oblasti koučinku a jeho využití pro zvýšení výkonnosti a odpovědnosti v řízení firem. Rád sportuje a věnuje se naplno své rodině. Jeho největším zájmem jsou lidé.

Joomla SEF URLs by Artio
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chci si sjednat schůzku