Průběh spolupráce

1. krok

zdarma

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Napište nebo zavolejte a domluvíme se na oboustranně výhodném termínu. Bez osobního jednání to nepůjde. Musíme se navzájem poznat a reálně posoudit, jestli spolu dokážeme spolupracovat.


2. krok

stále zdarma

ANALÝZA

Na základě poskytnutých dokumentů, návštěvy firmy a pohovoru s klíčovými zaměstnanci vypracujeme analýzu vaší firmy, ve které najdete přesné pojmenování problémů a nevyužitých příležitostí firmy.


3. krok

stále zdarma

PREZENTACE VÝSTUPŮ Z ANALÝZY

Na základě vypracované analýzy vám odprezentujeme postup restartu nebo upgradu vaší firmy. Předložíme přesnou formu spolupráce včetně cenové nabídky.


4. krok

stále zdarma

ROZHODNUTÍ

Konečné rozhodnutí, zda budeme spolupracovat nebo ne, záleží pouze na vás. Až doposud jste nic neplatili a i nadále budete platit vždy zpětně dle plnění společně definovaných cílů.

Naše služby jsou dostupné všem středně velkým firmám s obratem nad 50 mil. Kč ročně. V kombinaci s výsledky našich projektů garancemi, které poskytujeme našim klientům, máme jednu z nejlepších cenových nabídek na trhu.


5. krok

garance risk free

SPOLUPRÁCE

Společně budeme implementovat krok po kroku jednotlivé body z definovaného postupu a spolupráci budeme pravidelně vyhodnocovat.


PLATÍTE AŽ POTÉ, CO VIDÍTE VÝSLEDKY
NEBO VŮBEC, POKUD VÁS VÝSLEDKY ANALÝZY ČI IMPLEMENTACE NEPŘESVĚDČILY O UŽITEČNOSTI


Vzorový průběh spolupráce si můžete prohlédnout také na tomto videu:


V průběhu spolupráce máte unikátní garance, které nikdo jiný na trhu nenabízí!