Mgr. Martin Gažar

Mgr. Martin Gažar

Productivity specialist

Specializace: Lean metody, Six sigma, statistické metody řízení, projektový managment, prezentační dovednosti, manažerské poradenství, interim managment, krizový managment.

Manažer s více než 10ti letou praxi v řízení menších i větších pracovních týmů ve výrobě i ve službách. Martin působil v řadě podniků v elektrotechnickém, leteckém, zbrojařském průmyslu od pozic ve vývoji, přes vedoucí funkce v procesním řízení výroby až po ředitelské pozice v oblasti konzultačních služeb.

Disponuje zkušenostmi a znalostmi důležitými pro rozjezd nových podnikatelských záměrů, restrukturalizaci podniku či krizové řízení podniku.
Má silné technické a analytické myšlení s orientací na výsledek. Mezi jeho koníčky patří rodina, cestování, auta a vše s nimi spojené.

Dáme vaší firmě pevný řád

Již mnoho let pomáháme malým a středním firmám, jak v období překonání firemní krize, tak v nastartování růstu. Pojďme spolupracovat na Vaší firmě!

Restart firmy

Potřebuje Váš business znovu nastartovat? Vypracujeme Vám podrobný plán a pomůžeme s jeho zabudováním do firmy a jejího denního chodu.

Upgrade firmy

Víte, že je na tom Vaše firma dobře, ale zároveň tušíte, že má stále ještě nevyužitý potenciál? Ukážeme Vám reálný obraz Vaší společnosti a najdeme příležitosti k růstu.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chci si sjednat schůzku