UPGRADE FIRMY PRO DALŠÍ ROZVOJ

Vaše firma je ekonomicky i personálně v pořádku. Obrat stagnuje, mírně roste nebo kolísá. Přesto cítíte, že máte potenciál stát se dominantnějším hráčem na trhu – nebo třeba prorazit na nové trhy.

Za více než 10 let na trhu jsme pomohli upgradovat desítky firem. Proto dobře víme, že firmy v podobné situaci vykazují opakující se, typické problémy. Poznáváte se v nich – nebo v těch, které uvádíme níže?PRVNÍ KROKY VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCE

Společně zhodnotíme, jak na tom vaše společnost opravdu je – bez emocí a falešných ohledů. Jen tak můžeme následně navrhnout konkrétní postupy, jak vaši firmu rozvinout do plného potenciálu (a ziskovosti). Veškeré riziko přitom bereme na sebe.


PROČ RESTAROVAT FIRMU PRÁVĚ S NÁMI


GARANCE (NULOVÉ RIZIKO NA VAŠÍ STRANĚ)

Automaticky vám nabídneme 5 unikátních garancí:

  • Garance RISK FREE
  • Garance právní ochrany
  • Garance zkušeností z různých oborů řízení
  • Garance práce na projektu
  • Garance opětovného zaškolení zaměstnanců

Pokud tyto garance nesplníme, máte naše služby ZDARMA.


FIRMA DOSTANE PEVNÝ ŘÁD

Ve vaší firmě nastavíme pevný řád, jehož dodržování vaši firmu stabilizuje (jiná cesta neexistuje). Budeme aktivně pracovat přímo ve vaší firmě a každý měsíc společně vyhodnotíme změny.


PARTNERSTVÍ A PODPORA

Díky zkušenostem z mnoha oborů vám nabídneme objektivní pohled na vaši firemní situaci. A protože budeme během upgradu firmy vaším partnerem, vaše problémy budeme řešit jako naše vlastní.